Çağatay Ulusoy Amerika, Santa Monica’da evlendi!

Magazin

Cl0mXm2WkAAtq-4

 

Çağatay Ulusoy, Los Angeles’in sahil kasabası Santa Monica’da evlendi. Yanlış anlamayın ev sahibi oldu. Aylar önce bir röportajında Amerika’da ev sahibi olmak istediğini ifade etmişti. İsteğini yerine getirdi, muradına erdi, ben de yürekten güle güle otursun diyorum.

Çağatay bundan böyle, Türkiye’de çalışacak, Santa Monica’daki evinde tatil yapacak, yeni projelerini planlayacak ve hazırlanacaktır.

Çağatay Ulusoy, gerçekten çok değişik, yaptığı işi her şeyden daha çok önem veren bir kişilik yapısına sahip. Son beş yılda hep üstüne koymuş, oyunculuğunun doruğuna çıkmıştır. Delibal sinema filminde gösterdiği oyunculuk performansı tartışılmaz. Önümüzdeki aylarda yapılacak sinema dalındaki yarışmalarda en iyi drama film oyuncusu, tartışmasız adayların biri olacaktır.

CjmpMCTWYAAczgl

Çağatay Ulusoy çok sevdiği Okyanus sahillerinde turlarken görülüyor.

Önümüzdeki yeni sezon dizisindeki, yaratacağı yeni karakterdeki oyunculuğu ile izleyiciyi şaşırtacak!

Ulusoy, Kenan İmirzalıoğlu abisinin tavsiyesine uyup, Ayvalık Cunda adasında taş ev alacağı söylendi ama, o gene yüreğinin sesini dinledi ve Reklam filminden kazandığı paranın büyük bir kısmıyle Santa Monica’da ev aldı., yatırım yapmış oldu. İstediğini yaptı.

Çağatay’a yeni evinde gönlünce, huzur dolu, sağlıklı günler diliyorum.

 

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir