Kaan Urgancıoğlu “Kara Sevda” dizisine katıldı!

TV Programları

cats kaan urgancıoğlu

Star Tv’nin iddialı dizisi “Kara Sevda” dizisine Kaan Urgancıoğlu katıldı. Daha önce Furkan Andıç aynı rol için düşülmüştü. Kötü adam rolünü oynayacak Andıç yapım şirketi ile anlaşmazlık yaşamış, başlamadan diziden ayrılmıştır. Bu defa Burak Özçivit canlandırdığı Maden Mühendisi Kemal’in düşmanını Kaan Urgancıoğlu olacak.

Kaan Urgancıoğlu daha önceleri Düşman Kardeşler ve AŞK dizilerinde oynamıştı. Urgancıoğlu, Kara Sevda dizisinde, Maden Mühendisi Kemal’in düşmanı Emir rolünü canlandıracaktır. Kaan Urgancıoğlu, şu günlerde Türkan Şoray’ın yapımcısı ve yönetmeni olduğu “Uzaklarda Arama” filminin oyuncu kadrosunda yer almış,  Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal ile oynamıştır.

Ay Yapım’ın baş rollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün oynadığı “Kara Sevda”nın çekimlerine hızla devam ediliyor. Yönetmenliğini Hilal Sarar’ın yaptığı dizide ilk sahneler, Zonguldak’ta bir maden ocağında çekildi. Dizinin senaryosunu Özlem Yılmaz ile Anıl Eke birlikte yazıyor.

 

kaan-urgancioglu_384460_m

Yakışıklı ve deneyimli oyuncu Kaan Urgancıoğlu’ndan başka dizide; Zerrin Tekindor, Melisa Aslı Pamuk, Metin Coşkun, Payidar Tüfekçioğlu ve Çağla Demir gibi oyuncular yer alıyor.

Uzun zamandır çalışmaları devam eden iddialı dizinin Haziran ayından bu tarafa 4.tanıtım filmi yayınlandı.

2

Merakla beklenen KARA SEVDA dizisinin ilk bölümü, 30 Eylül Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarında yer alacaktır.

Keyifli Seyirler.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilarblog.com

Not: Haber ve Görseller Kara Sevda Twitter sayfasından alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir