Tuba Büyüküstün de Netflix dizi oyuncusu oluyor!

10.02.2019 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 1.544 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Bu sabah Twitter da dolaşırken Birsen Altuntaş’ın bir tweet haberini okudum.

Netflix başrolü Tuba Büyüküstün’ün oynayacağı “Ottoman Rising” (Osmanlı Yükseliyor) Türk yapımı mini bir dizi için anlaşmışlar. Osmanlı’nın yükseliş döneminde Fatih Sultan Mehmed’in hayatını konu alacak 6 bölümlük bir dizi olacakmış.

Diziyi Karga Seven Pictures’in kurucu ortaklarından Emre Şahin yönetecekmiş.

Son olarak Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolünü oynadığı ‘Cesur ve Güzel’ dizisiyle seyirci karşısına çıkan Tuba Büyüküstün’ün merakla beklenen yeni projesi belli oldu. İkiz kızlarına zaman ayırmak için iki sezondur çalışmaya ara veren Tuba Büyüküstün sonunda setlere dönecek. Dizide ‘Mara Hatun’ karakterini can verecek olan Üstün, Fatih Sultan Mehmed’in annesini oynayacak!

5 Aralık 2018 gecesi Çağatay Ulusoy’un Hakan: Muhafız dizisinin tanıtım gala gecesinde karşılaşmıştık. Şimdi düşününce anladım, meğer o günlerde Netflix ile konuşmaları varmış ki, Tuba Büyüküstün de oradaydı. İlk bölümü seyretmiş, sonra da kokteylde ben Çağatay ile konuşurken o da yanımıza gelmiş tanışmıştık.

Tuba Büyüküstün benim takdir ettiğim ve sevdiğim bir sanatçıdır. Kara Para Aşk dizisini severek izlemiştim. 12 Mart 2014 tarihinde başlamış, 15 Temmuz 2015 tarihinde 54.bölümü ile ekranlara veda etmiş, güzel bir polisiye aşk dizisi idi.

Şimdi de, bu Netflix dizisinde Fatih Sultan Mehmed’in annesi Mara Hatun karakteri ve güzelliği ile ön plana çıkacak ve başarılı olacaktır.

Çağatay Ulusoy’dan sonra Tuba Büyüküstün de Netflix dizilerinde oynayacak ikinci sanatçımız olacaktır.

Başarılar diliyorum.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter : abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Şahsi Blog: Abdurrahman Balcılar Blog Sayfası

*Şahsi Blog sayfamda ve Milliyet Blog’da yayınlanan blog yazıları büyük bir çalışmanın ürünü olup, izinsiz ya da kaynak göstermeden alıntı yapılamaz. Aksi halde kanuni işlem yapılır.


Yazar Hakkında
Abdurrahman Balcılar

Yazar : Abdurrahman Balcılar

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Son Yorumlar

  • Arşivler

  • Meta