Kadir Doğulu “Beyaz Geceler” ile geliyor!

cats seda+kadir

Ay Yapım’ın jönlerinden Kadir Doğulu başrolü oynayacağı yeni dizisi “Beyaz Geceler” ile geliyor. Bundan önce Gökçe Bahadır ile anlaşan Ay Yapım, son anda değişiklik yaparak, Seda Balkan ile anlaşma yapmıştır.

Kadir Doğulu, Neslihan Atagül ile Fatih Harbiye dizinde başrol oynamış, arkasından Sevdam Alabora dizisinde Elçin Sangu ile oynamış, dizi 4 bölümde ekranlara veda etmişti.

Son olarak Kasım 2015’de Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizide Kırım Hanlarından Mehmet Giray Hanı canlandırmıştır. Geçtiğimiz Mayıs ayı içinde dizden rolü gereği ayrılmıştır.

kosem-sultan

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Mesude Eraslan’ın yapacağı, senaristliğini Deniz Akçay’ın yazdığı dizi, bayan partneri Seda Balkan olmuştur. Balkan, son olarak ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ programında jürilik yapıyordu.

sedabakan_241015_2

Ay Yapım’ın yeni sezon için hazırladığı ve geçtiğimiz aylarda ATV’de tanıtımları dönen iddialı dizi ‘Beyaz Geceler’ adıyla yeniden raftan indirildi ve yeni sezonda FOX’ta yayına çıkmaya hazırlanıyor.

Bunların yanı sıra dizinin yönetmenliğini yapması için ‘Poyraz Karayel’deki görevine devam eden Çağrı Vila Lostuvalı ile görüşmeler sürüyormuş.

Beyaz Geceler’in bir aksilik olmadığı sürece Eylül’de ilk bölümüyle ekrana gelmesi planlanıyor.
Yeni sezonda ikili Fox Tv’de izleyici ile buluşacak.

Kadir Doğulu’nun yeni dizisinin uzun soluklu ve reytingi bol olması dileklerimle…

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir