Soma Maden Faciasını anlatan bir dizi: Habil ile Kabil!

31.08.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.372 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Star Tv’de Ay Yapım’ın Kara Sevda dizinin ilk fragmanı 15 Haziran 2015 tarihinde verildi. Burak Özçivit kara sakallı bir maden mühendisi, konu Soma maden kazası ile ilgili idi.

Geçtiğimiz günlerde Kara Sevda’nın ikinci fragmanı geldi. O sakallı maden mühendisi ile alakası olmayan Burak Özçivit, teknelere bakan Kemal, sakal bıyık kesilmiş bir genç adam, Neslihan Atagül ile sırılsıklam bir aşk filmi. Ben bağlantıyı pek kuramadım. Soma faciası yaşayan fakir maden mühendisi ve sonrasını anlatacakmış.

Şimdi de Samanyolu Tv tarafından Soma Maden faciası ile ilgili bir dizi geliyor.

SOMA FACİASI DİZİ OLUYOR

Soma faciasını anlatan...

Geçen Haftanın (24 – 30 Ağustos 2015) en çok izlenen dizileri!

31.08.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.224 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

TNS ölçümlerine göre hazırladığım 24 – 30 Ağustos 2015 Tarihleri arasında ekranlarımıza gelen, Total’de ve AB’de ilk 10’a giren, haftanın dizi karnesini aşağıda bilgilerinize sunuyorum.

Ağustos aynın son haftasını geride bıraktık. Artık yaz dizelerinin bir kısmı final yaparak bitecek, yarışı önde sürdüren dizler de kanallarında sezon dizileriyle beraber devam edecek. Geçen sezondan gelen diziler yeni sezonda, Paramparça, Kaderimin Yazıldığı Gün, Aşk Yeniden, Diriliş Ertuğrul, Kurtlar Vadisi Pusu, Karagül, Kertenkele, Poyraz Karayel, Güllerin Savaşı, Kiraz Mevsimi ve O Hayat Benim kaldıkları yerden yarışa devam edecekler.

Kanallar...

Çağatay Ulusoy, Beyaz Show’un açılış programına mutlaka katılmalı!

30.08.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 4.356 views Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

Beyaz Show, Kanal D’de 2015-2016 sezonunun  açılış programını tahminen 6 Kasım 2015 Cuma akşamı yapılacaktır.

Beyaz’ın da takdir ettiği, her zaman övgü ile bahsettiği Çağatay Ulusoy‘u büyük bir sürprizle ilk açılış programına davet etmesine ne dersiniz?

Çağatay Ulusoy Beyaz Show’un, geçen 5 Hazirandaki sezon final programına davet etmiş, Ulusoy İtalya’da olduğu gerekçesi ile katılamamıştı. Bu nedenle Beyazit Öztürk‘e borçludur. O gece Medcezir’in diğer baş rol oyuncuları katılmış Çağatay Ulusoy sadece görüntülü bir mesaj göndermişti.

Çağatay Ulusoy ilk Best Model seçildiği zaman...

Çağatay Ulusoy’un Delibal sinema filmi muhteşem masalsı bir düğünle sona eriyor!

28.08.2015 tarihinde Sinema kategorisine eklenmiş, 5.328 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Çağatay Ulusoy 2.sinema filmi olan Delibal‘ın çekimlerini geçtiğimiz Temmuz sonunda başlamıştı. Leyla Lydia Tuğutlu ile oynadığı filmde, Çağatay Ulusoy bir üniversite öğrencisi ve bir müzik orkestrada deli-dolu bir baterist ‘Barış’ karakterini canlandırıyor. Sevgilisi Füsun da aynı üniversitede öğrenci. Aralarında masalsı bir aşk yaşıyorlar.

Bu masalsı aşk, filmin sonunda masalsı bir düğünle noktalanıyor ve iki sevgili evleniyorlar. Filmin final çekimleri için çok güzel bir mekan hazırlanmıştır.

Bu güzel mekanda düğünleri olacak ve filmin sonu ve  final sahneleri çekilecektir.

 

Bu...

Çağatay Ulusoy Pakistan’da bir magazin dergisine kapak oldu!

28.08.2015 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 2.298 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya‘nın baş rolü oynadığı “Adını Feriha Koydum” dizisi şu günlerde Pakistan‘da Urdu Tv kanalında oynuyor.

Oynadığı kanalda oldukça da iyi reytingler alıyor. Oynadığı ilk bölümünden itibarten her hafta reytinglerin tepesinde yer almıştır. Baş rol oyuncuları Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy çok beğenilmiştir.

Pakistan’da sevilen oyuncu Çağatay Ulusoy geçtiğimiz hafta Pakistan’ın 1 No.lu magazin dergisine kapak oldu. Başarılı oyuncudan övgü ile bahsediliyor.

İşte o magazin dergisinin kapak sayfası:

Çağatay Ulusoy Pakistan’daki genç kızlar ve fanları...

Eylül 2015 yeni sezonda Tv’lerde hangi diziler var ve yeni yapımlar!

26.08.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.697 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Yeni sezonun başlamasına az bir süre kaldı. Televizyonlarda çalışmalar hızla devam ediyor. Mevcut eski dizilerin ikinci ya da üçüncü sezonu başlayacak, bu eski dizilere yeni başlayacak iddialı dizlerle takviye edecekler.

En çok merak edilen ise; yaz sezonunu kurtaran dizilerin akıbeti ne olacak? İzleyici sayısının düştüğü sıcak günlerde zirvede kalmayı başarabilen dizilerin, yeni dönemde güçlü rakipler karşısında ne yapacağını bekleyip göreceğiz. Peki Eylül’de kanallar, hangi yeni dizi silahlarını sürecekler?

Şimdi Tv kanallarında başlayacak Eylül 2015 yeni dizileri ve geçen sezon dizilerinden yer alacakları kanalların alfabetik...

Küçük Gelin 3.sezona yeni bölümü ile 30 Ağustos akşamı başlıyor!

25.08.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 5.072 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Bu sezon yaptığı sürpriz transferlerle oldukça ses getiren Samanyolu TV’nin Küçük Gelin dizisi, 30 Ağustos Pazar akşamı yeni sezon bölümleriyle başlıyor. 

Yayınlandığı iki sezon boyunca izleyicilerin büyük ilgiyle izlediği Küçük Gelin dizisi, yeni sezonu açıyor. Oyuncu kadrosunu Arzu...

Geçen Haftanın (17 – 23 Ağustos) en çok izlenen dizileri!

24.08.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.180 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

TNS ölçümlerine göre hazırladığım 17 – 23 Ağustos 2015 Tarihleri arasında ekranlarımıza gelen, Total’de ve AB’de ilk 10’a giren, haftanın dizi karnesini aşağıda bilgilerinize sunuyorum.

Ağustos aynın son haftasına girdiğimiz şu günlerde yaz dizelerinin bir kısmı final yaparak bitecek, yarışı önde sürdüren dizler de kanallarında sezon dizileriyle beraber devam edecek. Yeni başlayacak oldukça iddialı diziler ile geçen sezondan gelen diziler, Eylül yeni sezonda, Paramparça, Kaderimin Yazıldığı Gün, Aşk Yeniden, Diriliş Ertuğrul, Kurtlar Vadisi Pusu, Karagül, Kertenkele, Poyraz Karayel, Güllerin Savaşı, Kiraz Mevsimi ve O Hayat Benim...

Çağatay Ulusoy’un Delibal’da yeni imajı dikkati çekiyor!

22.08.2015 tarihinde Sinema kategorisine eklenmiş, 5.795 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Çağatay Ulusoy Medcezir’in final yapmasından 45 gün sonra 2.sinema filminin çekimlerine başlamıştır. Bu film için iddialı bir şekilde hazırlanmış, olukça fazla kilo vermiş, “Delibal” sinema filmindeki yeni imajı ile dikkatleri çekmiştir.

Medcezir’deki Yaman karakteri görüntüsünden bir hayli farklı bir imaj ile ortaya çıkmıştır.  Öncelikle sakal bırakıp, bıyıklarını ve saçlarını uzatmıştır. Bıyık ve sakal Çağatay’ın yüzüne daha erkeksi sert bir çehre kazandırmıştır. Yakıştı mı diye sorarsanız, bana göre yakıştı.

 

Üniversite öğrencisi olarak, bir müzik grubunda bateristi...

Her Şey Aşktan filminde tıpkı Delibal-Barış (Çağatay Ulusoy) gibi, Şükrü Özyıldız’da bateristmiş!

20.08.2015 tarihinde Sinema kategorisine eklenmiş, 3.105 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Özcan Deniz dizi oyunculuğu yanında sinema film yapımcılığını devam ediyor. Afşar Film ile ortak projesi, “Her Şey Aşktan” çekimleri hızla devam ediyor. Geçtiğimiz Şubat ayında vizyona giren “Sevimli Tehlikeli” adlı sinema filmini Şükrü Özyıldız ile çekmişti. Romantik komedi türündeki bu filmde Şükrü Özyıldız, Ayça Ayşin Turan ile baş rolü paylaşmıştı. Özcan Deniz bu filmde rolü Şükrü Özyıldız yerine Çağatay Ulusoy’a vermek istemişti. Ulusoy dizi çekimleri ve yoğunluğu nedeniyle bu rolü kabul etmemişti.

Şimdi de, Her Şey Aşktan filminde baş rolü Hande Doğandemir, Mitat Can Özer ve Şükrü Özyıldız...

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123
  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Son Yorumlar

  • Arşivler

  • Meta

  • Views