Unutulmaz dizi “Adını Feriha Koydum” şimdi de Sırbistan Tv’sinde!

31.05.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 3.022 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Bir zamanlar Show Tv’de yayınlanan Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya‘nın baş rolü oynadığı “Adını Feriha Koydum” dizisi şimdi de Sırbistan televizyonunda yayınlanıyor. Pakistan, İran, Romanya, Bosna Hersek, Abu Dhabi Tv, Bulgaristan, Hırvatistan, Afganistan, Slovakya, Ukranya ve Kazakistan gibi ülkelerde yayınlanmış ya da yayınlanmaktadır.

Baş rollerinde Çağatay Ulusoy, Hazal Kaya, Vahide Gördüm, Metin Çekmez, Yusuf Akgün, Ceyda Ateş, Deniz Uğur, Sedef Şahin, Barış Kılıç ve Melih Selçuk gibi isimlerin yer almıştır. Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği dizi Sırbistan’da yayına başlıyor. Dizi 31 Mayıs Pazar gününden...

Medcezir 12 Haziran’da 77.Bölümde Final acı mı, mutlu son mu olacak?

30.05.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 3.918 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Star Tv’nin aşk ve drama dizisi Medcezir’de dün akşam Yaman ile Mira’nın dillere destan düğünü vardı. Türk örf ve adetlerine uygun bir düğün töreni sergiledir bizlere. Senaristimiz Ece Yönenç’in kalemine sağlık, bir kaniviçe gibi işlemiş, en ince detayına kadar her şeyi gözler önüne serdi.

Gelin Mira son derece güzel, damat Yaman da oldukça şıktı. Ben kendi adımı akşamki bölümü soluksuz izledim. Başta Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya olmak üzere tüm ekibin eline sağlık. Süper bir bölüm olmuş. Gelen reytingler de iyi. AB’de 5,20 ile 2.sırada, Total’de de 4,03 ile 4.sırada yer almıştır. Ayrıca dün akşam sosyal medyada en...

Kara Para Aşk / Finale iki bölüm kaldı, Herkes ölümün eşiğinde..!

29.05.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.513 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Baş rollerini Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in oynadığı “Kara Para Aşk” da finale 2 bölüm kaldı. 50.Bölümde, final yapıyor ve ekranlara veda ediyor.

Ay Yapım’ın polisiye macera aşk dizisi “Kara Para Aşk” da çember iyici daralıyor. Tayyar Dündar tekrar böbrek ameliyatı olmuş, Komiser Hüseyin ameliyat sonrası onun hayatını son vermek, azraili olmak için yatağının baş ucundadır.

Ömer ise bulduğu son ümit tanığı konuşturmayı başarır. Kulübeye ambulans geldiğini tespit eder.

Elif’i ise, koğuşun elebaşısı esrar satıcısı kadın tarafından karnından şişlenir.

Elif çıkarıldığı...

Türk askerinin şeref ve haysiyetinin bedeli!

26.05.2015 tarihinde Anılar kategorisine eklenmiş, 2.220 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Şu sıralarda Selahattin Aydemir’in “Dünyanın En Büyük Yalanı: Soykırım” adlı kitabını okuyorum. Kitapta dünya ülkelerinde her yıl 24 Nisan’da dillendirilen Ermeni Soykırım meselesini geniş bir açıdan inceleyen, Nedir? Ne değildir? gözler önüne seren bir eser.

Ben başka bir konuyu dile getireceğim. Bu sabah okuduğum sayfalarda gecen bir konudan bahsedeceğim. Evet, Türk askerinin şeref ve haysiyetinden, onurundan, gururundan. Olay İstanbul’da işgal yıllarında geçiyor. İstanbul 13 Kasım 1918’de İngilizler tarafından işgal edilmişti. O yılları yaşayan atalarımız bilir. Geçtiğimiz yıl Kurt seyit ve Şura dizisinde...

Medcezir 75.Bölümde Yaman ile Mira’nın düğünü var!

25.05.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 4.760 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Baş rollerini Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya‘nın oynadığı, Ay Yapım‘ın fenomen dizisi Medcezir’in 75.Bölümünde mutlu çiftimiz Yaman ile Mira’nın anlı-şanlı düğünü var. 29 Mayıs da Fatih Sultan Mehmet İstanbul’u fethetti. Yaman da Mira’nın gönlünü fethedecek.  29 Mayıs Cuma akşamı 20,30’da Star Tv. ekranlarında olacak.

 

Medcezir 75.Bölüm Basın Özeti şöyle: Yaman’ın doğum günü partisinin üzerine atölyenin alevleri düşer… Yaman bu yangını Orkun’un çıkardığını düşünür, olay büyüyünce Faruk duruma müdahale eder. Yaman’a ben...

Geçen Haftanın (18 – 24 Mayıs ) Dizilerin karnesi / En çok izlenen diziler!

25.05.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.218 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

TNS ölçümlerine göre hazırladığım 18 – 24 Mayıs 2015 Tarihleri arasında ekranlarımıza gelen, Total’de ve AB’de ilk ona giren, haftanın dizi karnesini aşağıda bilgilerinize sunuyorum.

Artık diziler Haziran ayında final yada Sezon finali yaparak 3 aylık bir tatile girecekler. Sezon dizilerinin bazıları yaz boyunca devam edecek. Kanallar şimdiden yaz boşluğunu doldurmak için yeni yazlık dizilerin belirlemeye başladılar. Bu yaz ekran severler güzel diziler izleyecek, şimdiden isimleri açıklanmaya başladı. Star’da Çilek Kokusu, Düş Bahçeleri,  Show Tv’de Fabrika Kızı, Ne Münasebet, İlişki Durumu: Karışık, Fox Tv’de...

Ve Medcezir’in bileti kesildi, Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın dizisi bitti!

23.05.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.619 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Baş rollerini Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya‘nın oynadığı, Ay Yapım‘ın fenomen dizisi Medcezir‘in bileti kesildi. Medcezir 12 Haziran 2015 Cuma akşamı yayınlanacak final bölümü ile ekranlara veda ediyor.

2 Sezon boyunca Star Tv ekranlarına izleyiciyi kilitleyen Medcezir’den kötü haberi, dizinin Senaristi Ece Yörenç attığı tweet ile verdi.

Ece Yörenç’in Tweet’i şöyle:

ece yörenç @eceyorenc · 5 sa.5 saat önce

Vedalar hep zor, hep hüzünlü.. Çok iyi bir işin bitmesine kaldı üç bölüm.. Medceziri çok özleyeceğiz...

Medcezir 74.Bölümde neler oldu! 3 Bölüm sonra 77.Bölüm, Final mi? Sezon Finali mi?

23.05.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.545 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

 

Star Tv’nin aşk ve drama dizisi “Medcezir” dün akşam 74.bölümü ile ekranlarımızdaydı! Süper bir bölüm daha seyrettik, kah güldük, kah göz yaşı döktük, sinirlendik, kahrolduk. Mira’nın Yaman’a unutulmaz doğum günü süprizini Yaman gibi bizler de duygu seline kapılarak izledik. Faruk Beyin son çaresi atölyeyi yakmasını öfke içinde seyrettik.

Orkun dışında bütün Altınkoy kızlı-erkekli gençleri #iyikivarsınYaman dedi ve ona unutamayacakları bir doğum günü hediyesi verdiler. Bu gecenin mimarı olan Mira, sahne alarak Yaman’ın annesi Nevin Hanım ile söyledikleri şarkı ile taçlandırdılar.

Bütün bunları yüreginin...

Çiftlere Aşk Önerileri!

22.05.2015 tarihinde Genel kategorisine eklenmiş, 2.602 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Genellikle gelen E-maillerim arasından hoşuma gidenleri yedekler, saklarım. Bu sabah sakladığım özlü sözlere bir göz attım. 19.11.2011 tarihinde gelen mailler arasından seçtiğim, oldukça beğendiğim evli çiftler için faydalı olduğunu düşündüğüm aşk önerileri başlığı altındaki özlü sözlere aşağıda aynen aktarıyorum.

Konfüçyüs’ün (*) aşk öğütleri:

Konfüçyüs’ün eşlerlin birlikte mutlu bir hayat sürmeleri için 14 öğüdü var. Yüzyıllardır kulaktan kulağa yayılmaya devam ettiğine göre pek de yabana atılır, öğütler olmasa gerek.

 

1. Tedavi edilmez derecede romantik olun.

 

 

2....

Kara Para Aşk / Ömer atıldığı çukurdan sağ çıkabilecek mi?

20.05.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.661 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’un yazdığı “KARA PARA AŞK”  bu akşam saat 20.00’da nefes kesen yeni bölümüyle ATV’de ekrana geliyor.

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

 

Metin Ömer’i vurmuştur ve çukurun içine atmıştır. Ömer’den sonsuza dek kurtulduğunu gören Tayyar çok mutludur. Metin’le gurur duymaktadır. Oğluna...

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234
  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Son Yorumlar

  • Arşivler

  • Meta

  • Views