Türk Halk Müziği “Anadolu’dan Renkler” Konseri!

30.04.2015 tarihinde Müzik kategorisine eklenmiş, 3.447 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Uzun zamandır canlı bir konser izlememiştim. Dün akşam (29 Nisan 2015) Aydın’da Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Adnan Menderes Üniversitesi Yurt Müdürlü tarafından organize edilen, Şef Özgür Demirhan tarafından ortaya konan Türk Halk Müziği “ANADOLU’DAN RENKLER” Konserini seyretmek ve dinlemek olanağını buldum. Ön sıradan protokol’dan izlediğim folklor gösterileri, koro ve solo olarak söylenen türkü gecesinde oldukça da keyif aldım.

Adnan Menderes Üniversitesi kampüsünde, Atatürk Kongre Merkezi salonunda, Şef Özgür Demirhan yönetiminde koro ve sola olarak çok güzel hazırlanmış....

Medcezir / 71.Bölümde Yaman, Mira’yı karavanla kaçırıyor!

30.04.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 3.830 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

    Baş rollerini Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya’nın oynadığı Medcezir’in 71.bölümünde, Yaman ile Mira karavan ile birlikte kaçıyorlar. Aşklarını tek başlarına herkesten uzak yaşamak için, arkalarında sadece mektup bırakıp kaçıyorlar.   Altınkoy’un dedikoduların, oyunlarından, çevrilen dolaplardan kaçmak isterler. Onların istedikleri tek şey, herkesten uzakta aşklarını doyasıya yaşamaktır.   Medcezir’de bir Mayıs Cuma akşamı 71. bölümde neler olacak? Medcezir yeni bölümde bu hafta çiçeği burnunda nişanlılar Yaman ve Mira her şeyden kaçıyorlar! Yaman’la Mira etraflarını saran oyunlardan, yalanlardan, kendi dünyalarını...

Maral En Güzel Hikayem / 9.Bölümde çok olaylar olacak!

28.04.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.503 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Baş rollerini Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli’nin oynadığı Tv 8’in aşk ve macera dizisi, Maral En Güzel hikayem 9.Bölümü ile 30 Nisan Perşembe akşamı saat:20.00’de ekranlarımızda olacak.

Geçen bölüm sonunda Sarp, herkesten sakladığı sırrını, Arya’ya söylemiştir. Deniz Hanımın Sarp’ın İtalya’ya gitmesini Maral’ın engellediğini Arya’ya söyledi. Maral’ın asıl önemsedi şeyin Luna değil Sarp olduğunu söyleyerek ateşler. Arya, Maral ile Aslı’nın konuşmalarını duyar. Maral’ın “Ben yaparım Benan’la aranı.” lafını duyar. Aslı’ya; “Sen Benan’a mı...

Serenay Sarıkaya – Kerem Bursin aşkı tamamen reklammış!

28.04.2015 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 2.960 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Bundan bir süre önce Serenay Sarıkaya ile Kerem Bursin Mavi Jeans reklamı için bir araya geldiler. Reklam filminde şarkı söylediler ve aynı sahnede görüntülendiler.

Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya Medcezir dizisinde, dizi aşkı yaşamaları ve bir ara bu aşkı özel hayatlarına taşımaları nedeniyle, Çağatay Ulusoy’un Seranay’ı Kerem Bursin’den kıskandığı ortaya atılmıştı. Çağatay’ın kıskançlık krizi geçirdiği, kendisini yırttığı gibi haberler üretilmişti.

Şimdi çıkan bir habere göre Kerem Bursin’in  zaten bir sevgilisi olduğu, Serenay Sarıkaya ile aralarındaki ilişkinin bir reklam olduğu söyleniyor....

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin Elif’i Hatice Şendil, Burak Sağyaşar ile nikah masasına oturuyor!

27.04.2015 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 3.228 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Star Tv’de oynayan “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisinin başarılı oyuncusu Hatice Şendil, Burak Sağyaşar ile 29 Mayıs’ta nikah masasına oturuyor. Şu günlerde nikah davetiyelerini dağıtmaya başlamışlar.

Hatice Şendil ile Burak Sağyaşar uzun süredir devam eden birlikteliklerine nikah defterine imza koyarak noktalayacaklar.

Sade bir davetiye hazırlayan çift, bu güzel gün için yoğun bir koşuşturma içerisine girmişler ve bu mutlu güne eş, dost ve sanat dünyasından arkadaşlarına düğün davetiyelerini dağıtmaya başlamışlar.

En son oynadığı “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisinde Elif karakteri olarak...

Geçen Haftanın (20 – 26 Nisan ) Dizi karnesi / En çok izlenen diziler!

27.04.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.541 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

TNS ölçümlerine göre hazırladığım 20 – 26 Nisan 2015 Tarihleri arasında ekranlarımıza gelen, Total’de ve AB’de ilk ona giren, haftanın dizi karnesini aşağıda bilgilerinize sunuyorum.

Ülkemizdeki yayıncı kuruluşların izlenme oranları bilindiği gibi reyting ölçüm sistemi denen, ülkemizdeki değişik vilayetlerde, 2200 civarında ailenin evlerine konan ölçüm aletleri ile yapılmaktadır. Ne derece sağlıklı, bana göre tartışılır. 2200 televizyondan izlemeler tam sağlıklı bir sistemi yansıtıyor mu? Artık modern dünyada diziler televizyon başına geçilerek seyredilme oranı gittikçe düşüyor. İnternetten seyretme oranları ise yükselmektedir....

Medcezir / 12 Haziran’da 77.Bölümde tamam mı? Devam mı?

25.04.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 3.200 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Star Tv’nin aşk ve drama dizisi “Medcezir” dün akşam 70.bölümü ile ekranlarımızdaydı! Bu bölümde Yaman & Mira aşkından çok, hemşireyi çarpıp kaçan katilin peşinden koşarken, Sude’nin emniyette ter dökmesini ve Orkun’un bitmeyen çevirdiği fırıldak oyunlarını izledik.

Keyif verdi mi? Bana göre fazlasıyla verdi. İzleyici daha çok Yaman & Mira aşkını görmek istese de, bu olgunlaşan aşk geçen bölüm sonunda nişan yüzüklerin takılmasıyla, biraz duruldu. Biz daha çok yan rol aşklarının peşine takıldık. Eylül Mert aşkı arasına Uzay girdi. Uzay’ın ümitsiz Eylül aşkı onu Japonya’ya uçurdu.

Medcezir’in dün akşamki...

Kara Para Aşk / 43.Bölümde Nedret Halanın fendi, Elif’i yendi!

24.04.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.606 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Atv’nin polisiye, aşk ve macera dizisi “Kara Para Aşk” da içimiz burkuldu, duygulu anlar yaşadık. Elif ve Ömer’in gelin evinde buluşmalarında fazla söze gerek yok. Zira her ikisi de duygulu anlar yaşadı ve yaşattı.

Ay Yapım’ın 50.bölümde final yapacak olan “Kara Para Aşk” dizinde Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek arasında çok güzel bir uyum yakaladılar. Sosyal medyada da söylendiği gibi gerçekten marka oldular.

Elif, geçen bölüm sonunda Komiser Hüseyin babamı neden öldürdün diye hesap sormuş cevap alamayınca masadan kaptığı kağıt makasını ensesine saplar. Ömer odaya girer, Elif’i derhal dışarı...

Kara Para Aşk / Büyük aşk uçurumun kenarında!

22.04.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.623 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Ay Yapım’ın baş rollerini, Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek ve Öykü Karayel’in rol aldığı Kara Para Aşk’ta bu hafta Elif, İpek’in oğlu Yağız’ın babasının Ömer olduğuna emin oluyor. Ekranların mükemmel çifti ilan edilen Elif ve Ömer dizinin yeni bölümünde aşklarıyla sınanacaklar.

Dizide; Elif, Yağız’ın babasının Ömer olduğuna inanmak için kendi elleriyle yaptırdığı DNA testinin sonuçlarını alacak. Büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak olan Elif, hayatını istemeden de olsa Ömersiz devam ettirmenin yollarını arayacak. Halası Nedret ve Levent’in kurduğu oyundan habersiz olan Elif’in artık...

Paramparpa / Cihan Gürpınar da, kurulan tuzaklardan paramparça oldu!

22.04.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 6.485 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Star Tv’nin izlenme rekorları kıran “Parampaça” dizisinden baba Cihan Gürpınar’ da başına gelen belalardan kurtulamadı, kendisine kurulan tuzaklardan, onun da hayatı paramparça oldu.

Başlıca rollerini Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay, Ebru Özkan, Cemal Hünal,Tolga Tekin, Nursel Köse, Ahu Yağtu, Bülent Düzgünoğlu, Burak Tozkoparan ve Civan Canova oynuyor.

Yönetmeni Cevdet Mercan, yapımcı firma da Endemol Türkiye olan dizinin başladığı ilk bölümünden bu tarafa her hafta Pazartesi gecelerinin ve haftanın dizilerinde de tartışmasız birincisi durumunda. Dün akşamki reytinglerde de, Total’de % 9,15 rating ile 1.sırada,...

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234
  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Son Yorumlar

  • Arşivler

  • Meta

  • Views