Medcezir / 62.Bölüm: Aşk fedakarlıktır, Ölümüne Yaman & Mira aşkı!

28.02.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 4.304 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Star Tv’nin fenomen dizisi “Medcezir” dün gece izleyenlerini perişan etti.  Yaman, Mira’yı ele vermeyerek suçunu üstlendi, sonra Mira Yaman’ın kendisi için nezarette olduğunu öğrenince emniyete gidip, “Kenan Koper’i ben vurdum” dedi. Canından çok sevdiği Yaman’a ailesine rağmen kurtarmak için kendisini ele verdi.

Bu bölümde Mira’nın oyunculuğu tartışmasız süperdi. Serenay Sarıkaya, olayı yaşayarak oynadı, performansı bana göre on numaraydı. Yaman karakterini oynayan Çağatay Ulusoy zaten oyunculuğunun zirvesinde. Tepkileri, jest ve mimikleri görülmeye değerdi. Ayrıca usta oyuncu Barış Falay, Selim Serez olarak bilhassa günümüzde...

Medcezir / 62.Bölüm: Yaman Kararını veriyor; Abimi ben vurdum!

27.02.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.243 views Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

Ekranların fenomen dizisi Medcezir’de bu hafta tansiyon yükseliyor. Kenan’ı vuran Mira’nın suçunu yeni bölümde Yaman üstleniyor.

Dizinin merakla beklenen yeni bölümünde; evlilik hayalleri kuran Yaman ve Mira’nın gelecekleri büyük bir tehlikeye giriyor. Annesini kurtarmak için elini kana bulayan Mira ve suçu üstüne alan Yaman’ın hayatı uçurumun eşiğine geliyor.

Tozludere’den Altınkoy’a gelerek yeni bir hayat kuran Yaman, ölüm kalım savaşı veren abisinin hayatta kalması için dua ederken Mira’yı korumak için kendisini geri dönüşü olmayan bir ateşe atacak.

Medcezir’in yeni bölümünde ekrana...

Sevdam Alabora / Reyting kurbanı olmamak için Salıdan Pazara alındı!

26.02.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.048 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Endemol’ün Atv’de başlayan yeni dizisi “Sevdam Alabora” iki bölüm gösterildi. Bu hafta Salı akşamı 3.bölümü bekledim, gösterime girmediği için araştırdım. Nedeni Salı günü güçlü diziler arasında düşük reyting alması nedeni ile yayınlanmamış.

İlk bölümde AB’de 21.sırada, Total’de de 20.sırada yer almıştı. 2.bölümde ise, AB’de 29.sırada, Total’de 30.sırada yer almıştır. Atv yönetimi diziyi 2.Part Time almak istemiş, Saat:22.00’e alınan diziler genellikle...

Çağatay Ulusoy, yapılan röportajda çalışmaları hakkında konuştu!

25.02.2015 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 3.263 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Medcezir‘in popüler baş rol oyuncusu, Çağatay Ulusoy’un her hafa bir izinli günü var. O günü arkadaşları ve dostlarıyla ile yemek yiyerek, dolaşarak ve alışveriş yaparak geçiriyor. Bu gün de öyle yapmıştır.

Yemek sonrası dolaşırken Uçankuş Tv muhabiri soru yağmuruna tutar. Aralarındaki konuşmaları aynen aktarıyorum.

 

Ne yaptığını soran muhabire;

Çağatay: Yemek yedik, siz ne yapıyorsunuz?

Muhabir: Buradan sete yetişiyorsunuz. Nasıl geçiyor?

Çağatay: Yoğun güzel… Güzel gidiyor.

Muhabir: Yeni projeler var mı?

Çağatay: Daha netleşen bir şey yok söyleyebileceğim. Zamanı...

Paramparça / Gülseren’in çaresizliği, Rahmi Beyin öfkesi!

25.02.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.745 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Star Tv’nin aşk ve drama dizisi “Paramparça” dün akşam gene oldukça güzel bir bölümle ekranlarımızdaydı. Pazartesi gecelerinin her iki kategorideki lider dizisini dün gece Survivor All Star bile yerinden edemedi. Hem Total’de, hem de AB’de birinci sıradaki yerini aldı. Oysa Pazar akşamı dizileri yerinden etmiş liderliği ele geçirmişti.

Dün akşam ünlü gazeteci, köşe yazarı, idareci ve hukukçu olan Güneri Cıvaoğlu. Paramparça’ da konuk oyuncu olarak çıktı. Kısa da olsa, ünlü bir mali müşavir ve hukukçuyu canlandırdı.

Geçen bölüm sonunda Cansu’nun öz babası Özkan, kızını okul çıkışı almış,...

Medcezir 62.Bölüm Yaman’a kelepçe takıldı!

24.02.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.575 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Ay Yapım’ın süper dizisi Medcezir’in 62.Bölüm ilk fragmanı yayınlandı. Baş rollerini Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın oynadığı dizi, bütün heyecanı ile devam ediyor.  Mira’nın ben Yaman’ın abisini vurdum dese de Yaman sevgilisinin suçunu üstüne alıyor. Selim Beyin şaşkın bakışları altında bileklerine kelepçe takılarak emniyete götürülüyor.

Kenan da kanlar içinde hastaneye sevk ediliyor. Kenan ölmeyecek, zor bir ameliyatla kurşunlar çıkartılacak. Yaman da serbest kalacak. Bu süreçte en büyük sıkıntıları Selim Serez yaşayacak.

Mira Çılgınca annesine, senden nefret ediyorum, hayatımı...

Türkiye Gençlik Ödülleri / Medcezir, Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya ödül aldı!

23.02.2015 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 3.148 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Türkiye Gençlik ödüllerinde, Medcezir: En İyi Dizi Film, Çağatay Ulusoy: En İyi Erkek Oyuncu, Serenay sarıkaya; En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görüldüler.

Türkiye Gençlik Ödülleri , Türkiye’nin en iyilerini, 60 gün boyunca internet sitesinden yapılan oylama sonucu belirledi. Oylama başladığından son saniyeye kadar sonuçların halka açık olması  adaylar arasındaki rekabeti arttırdı.

480 farklı adayın, 48 kategoride kıyasıya yarıştığı oylamada toplamda 6.075.971 ( Altı Milyon Yetmişbeş Bin Dokuzyüz Yetmişbir ) oy kullanıldı .

Kazanan adaylar, 22 Şubat 2015 Pazar günü saat 18:30 ‘da ICC (İstanbul Kongre Merkezi)’nde...

Geçen Haftanın (16-22 Şubat) en çok seyredilen ilk 10 Dizisi!

23.02.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 1.957 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

TNS ölçümlerine göre hazırladığım Geçen Haftanın en çok seyredilen ilk on dizisi sizlere aşağıda sunuyorum. Bu hafta en iyi çıkışı geçen Salı akşamı Fox Tv’de yayına giren “Aşk Yeniden” yaptı. AB Grubunda haftanın brinciliğini “Paramparça dizisinin elinden aldı. Total’de de 3.sırada yer aldı.

Daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi, asıl olan dizilerin Total’de aldıkları yüzdeler önemli. Zira kanala reklam verenler bu sıralamayı bakıyorlar ve yüksek reyting alan dizi aralarına reklam veriyorlar. Bu da yapımcıların seyirci beğenisi alacak diziler yapmaya özen gösteriyorlar. Reyting alamayan diziler çok kısa ömürlü...

2015 Yılı, 87.Oscar ödülleri kazananları belli oldu!

23.02.2015 tarihinde Sinema kategorisine eklenmiş, 2.016 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Bu yıl 87’nci kez düzenlenen, 87.Oscar ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Sinema dalında dünyanın en prestijli ödülleri olarak kabul edilen Oscar’lar televizyonlardan canlı olarak yayınlandı.

Dolby Tiyatrosu’nda düzenlenen gecenin sunuculuğunu Neil Patrick Haris yaptı.

Oscar Akademi Ödülleri hakkında kısa bilgi verelim:

Akademi Ödülleri, bilinen adıyla Oscar, dünyada en bilinen film ödülüdür. Sinema Sanatları ve Bilimler Akademisi (Academy of Motion Picture Arts and Sciences) tarafından 1929’da Los Angeles’da verilmeye başlandı. Törenler yılda bir kez ve çoğunlukla Şubat ayında yapılır.

Akademi ödülleri,...

Güllerin Savaşı / Gülru, Gülfem’i çıldırtmaya devam ediyor!

22.02.2015 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 3.129 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Kanal D’nin aşk ve drama dizisi “Güllerin Savaşı” bütün hızıyla devam ediyor. Gülru Ömer’e olan aşkını kalbinin içine gömerek, Gülfem’den intikam almaya sürüdürüyor. Gülfem Hanım, Gülru’nun yeni sürprizlerini gördükçe hem çok şaşırıyor, hem de sinirinden çıldırıyor. Artık başı o kadar çok ağrıyor ki, migreni tuttukça ilaç müptelası oldu.

Geçen bölümde Yonca’nın eniştesi Cihan’ı ateşlemesi ile Cihan karısına önce, bir değil 5 kredi kartı çıkartır. Ayrıca benim kardeşim otobüslerle mi gezecek der ve Cihan karısının altına özel araba satın alır.

Geçen bölüm sonunda...

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234
  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Son Yorumlar

  • Arşivler

  • Meta

  • Views