Fatih Harbiye / Macit’in başına talih kuşu kondu!

29.09.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 4.425 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Show Tv.in aşk ve drama dizisi Fatih Harbiye çok güzel gidiyor. Macit’in kaderi değişiyor, başına talih kuşu konuyor.

Reytinglerde AB’de 10.sırada, Total’de 11.sırada yer aldığını gördük.

Hemen 42.bölümde geçenleri özetlemek istiyorum.

Geçen bölümde Neriman’ı babasından istemiş, Faiz Bey kızı vermeyince kaçırmaya mı geldi dedik ama pek de öyle olmaz.

Macit her şeyi göze alır, Fahriye’nin de yardımını alarak, Neriman’ın yatak odasına kadar bir hırsız gibi girer. Faiz Beyin odasından çıkması ile Fahriye’nin kapısında yakalanınca zor durumda kalır. Macit, Neriman’ın sınav kağıdını görür, Eskişehir’de...

Serenay Sarıkaya nereye koşuyor?

28.09.2014 tarihinde Genel kategorisine eklenmiş, 4.195 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Medcezir dizisinin başarılı başrol oyuncularından Serenay Sarıkaya nereye koşuyor? Magazin basınında çıkan bu aşk dedikoduları daha ne kadar sürecek. Ama yalan, ama yanlış, ya da gerçek. Son bir yılda çıkan haber sayısı benim bildiğim en az dört oldu.

Dizide Mira karakterini canlandıran Sarıkaya, Yaman ile dizide aşk yaşamaya başladı. Bu aşk daha sonra gerçek hayata yansıdı. Rol arkadaşı Çağatay Ulusoy ile dizi dışında da sevgili oldular, aşk yaşamaya başladılar. Dizinin üçüncü ayında başlayan bu aşk ta ki Haziran ayı sonuna kadar sürdü.

Medcezir’in sezon finali yapmasından sonra önce birlikte Yunan adalarında kısa bir tatil...

Medcezir / Yaman, Mira – Elif aşkı arasında kaldı!

27.09.2014 tarihinde Genel kategorisine eklenmiş, 5.034 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Star Tv.in aşk ve drama dizisi Medcezir bu bölümde süperdi, eskilerin tabiri ile 41 kere maşallah diyorum. İzleyenlerin yüreklerinde heyecan fırtınası estirdi, yer yer duygu dolu anlar yaşatarak gözyaşı döktürdü.

Bu bölümde Mira – Yaman arasında yaklaşma beklerken olar onları ters köşelere attı. Yaman’a karşı olan Elif, yüreğinde Yaman aşkı tutuştu. Yaman Mira – Elif aşkı arasında kaldı.

Medcezir reytingleri bu haftada beklendiği gibi, AB’de 1.Sırada, Total’de 2.sırada yer aldı.

Geçen bölümde Mira-Yaman sahnede karşılıklı düet yapmışlar, ardından Gamze Hanımın doğum sancısı tutmuş, Yaman onları hastaneye götürmüştü.

Arabada...

Güllerin Savaşı / İzleyenlerini duygu selinde boğdu!

24.09.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.649 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Kanal D.in aşk ve drama dizisi “Güllerin Savaşı” da Gülfem Hanım yapacağını yaptı. Gülru ile kedinin fareyle oynadığı gibi oynadı. Gülru’nun yaşadıkları, izleyenlerini resmen duygu selinde boğdu. Gülru’nun yaşadıklarını onun kadar hisseden biri vardı. O da Doktor Ömer Beydi.

Dizinin 11.bölümünde reytingler de, Kiraz Mevsimi’nin ardından AB’de 2.sırada, Total’de 3.sırada yer almış.

Gülfem Hanım, doğum gününde Gülru’nun yaptığı sürprize misilleme olarak Mert’i podyuma çıkartı. Gülru’yu yerde karınca gibi ezdi, geçti.

Gülru, her şeye rağmen dimdik ayakta kaldı. Mert ile arası bozulmaya kadar vardı.

Yonca,...

Fatih Harbiye / Macit, Neriman’ı babasından istiyor!

24.09.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.873 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

 

Show Tv.in aşk ve drama dizisi “Fatih Harbiye” 41.bölümü ile yeni sezona merhaba dedi. Reytinglerde Total’de 4.sırada, AB’de 9.sırada kendisine yer buldu.

Geçen sezon finali bölümde, Pelin’in tuttuğu tetikçi silahını ateşlemiş, Neriman’ı kurtarmak isteyen Şinasi ona siper olmuş ama her ikisi de yaralanmıştı. Ambulansla giderken Neriman ağır şok geçirir, doktor kalbini tekrar çalıştırmak için büyük çaba harcar.

Nezahat da arabadan kendini atmış, karşıdan gelen araba vurmuştu. Asım ve Cihan onu da hastaneye yetiştirirler. Hastanede panik yaşanır. Herkes şaşkındır. Macit de oradadır, oldukça da perişandır. Cihan,...

İnsan sağlığı pamuk ipliğine bağlı!

23.09.2014 tarihinde Genel Sağlık kategorisine eklenmiş, 2.177 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Pazar sabahı günlük yürüyüşü yaptım. Sabah kahvaltsını da yaptıktan sonra tansiyon hastası olduğum için, tansiyon ilacımı alırken birden başımın döndüğünü hisssettim. Hemen yatağın kenarına oturdum. Baş dönmem devam ediyordu. Oturduğum yerden yatağın üstüne uzandım.  Sıkıntım devam ediyordu. Ani soğuk terleme başladı, bir tuhaflık olduğunu fark etmiştim. Göğsümde ağrı hissetmiyor, ama başım dönüyor, miğdemde acayip bir bulantı ve kusma isteği vardı. Kalp krizi geçirdiğimi anladım. Bizimkiler incir bahçesinde oldukları için, hemen cep telefonunu çevirdim, yan evde amca oğlum Üzeyir’e telefon ettim. Numarasını çok zor buldum...

Medcezir / 40.Bölümde Mira-Yaman düeti süperdi!

20.09.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 3.282 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Star Tv.in fenomen dizisi Medcezir yine olağanüstü performansı ile izleyenleri ekran başına kilitledi. Bu bölümde Yaman-Mira gerginliği ve onları barıştırma çabaları damgasını vurdu.

Yaman ile Mira biraz da emrivaki ile kendilerini sahnede buldular. Söyledikleri Levent Yüksel’in “Beni benimle bırak” şarkısının sözleri hislerinin tercümanı oldu. Bu söyledikleri düet izleyenleri resmen ekran başına kilitledi.

Medcezir AB grubunda en çok izlenen dizisiydi. Gecenin birincisi oldu.

Total’de Karagül’ün ardında ikinci sırada yer aldı.

Geçen bölümde yaşanan o olkaylı gecede Elif evine gitmek ister. Yaman onu otobüs durağına...

Kara Para Aşk / Ömer ve Elif’in aşk oyunu!

19.09.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 3.693 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

 

Atv.in aşk ve macera dizisi Kara Para Aşk dün akşam gene nefes kesti. Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in rol aldığı Kara Para Aşk, gecenin en çok izlenen proğramı oldu. Reytinlere göz atarsak, AB’de 1.sırada, Total’de 4.sırada yer almış.

Dizide; Elif ve Ömer, Arda’nın yeni evini boyamak için bir araya geldi. Pelin ve Arda’nın oyunuyla bir araya gelen ikilinin tatlı sert çekişmeleri aşk kokan renkli sahnelerle ekrana geldi.

Geçen bölüm sonunda Ömer Elif’in cep telefonunu getirmişti. O sırada içeride olan Metin silahını çeker, Elif’i tehdit eder. Ömer’e kapıyı açamaz, Metin hızla evden motoruna binerek...

Güllerin Savaşı / Gülru’nun Ömer Beye tutkulu aşkı!

17.09.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.897 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Kanal D.in aşk ve drama dizisi “Güllerin Savaşı” da Güllru’nun Ömer Beye karşı duyduğu tutkulu aşkı gördük. Sevilen dizinin reytingleri de oldukça iyi, AB’de 3.sırada, Total’de 2.sırada yer almış. Ben kendi adıma severek keyifle izliyorum. Geçen bölüm Gülfem Hanımına yapılan doğum günü sürprizinde Cihan kendisini denize atmış, büyük fedekarlık yaparak Ömer Bey onu kurtarmıştı.

Mert Gükru’nun tekneye kendisinden izin alamdan gitmesini çok kızmış, babası Salih Bey ile tartışmıştı. Küçük bir kalp krizi geçiren Salih Baba hastaneye gitmek istemez.

Cihan da hastanededir. Gülfen bütün kızgınlığını Gülru’dan çıkartır....

Kara Para Aşk / Nefes kesecek bir bölüm daha!

16.09.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.241 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Atv.nin aşk ve macera dizisi “Kara Para Aşk” 16.bölümü gene nefes kesecek.

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in rol aldığı ekranların en beğenilen yapımı Kara Para Aşk’ın 17 Eylül Çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümü için internete özel fragman yayınlandı.

  KARA PARA AŞK’TAN ÖZEL TANITIM

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in rol aldığı ekranların en beğenilen yapımı Kara Para Aşk’ın 17 Eylül Çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümü için internete özel fragman yayınlandı…

KARA PARA AŞK’TA BU HAFTA NELER OLACAK?

Ömer’in Elif’e karşı zaafına bir kez daha tanıklık eden Sami, Ömer’i...

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123
  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Son Yorumlar

  • Arşivler

  • Meta

  • Views