Hazal Kaya / Ay Yapım’ın yeni dizisinde Mehmet Günsür ile eşleşti!

29.07.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 5.721 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Hazal Kaya, Ay Yapım ile anlaştı ve yeni dizisinde erkek Partneri Mehmet Günsür oldu.

Hazal Kaya “Adını Feriha Koydum” dizisinden sonra oynadığı iki dizide hayal kırıklığına uğramıştı. Son Yaz Balkanlar dizisi 5. bölümde şanssız bir şekilde yayından kaldırılmıştı. A.Ş.K. dizisi de 13 bölümde gerekli reytingleri alamadığı için yayıncı kuruluş tarafından erken final yaptırılmıştı. 2014 başından bu yana herhangi bir dizide oynamamış, Onur Ünlü’ nün “İtirazım Var” adlı bir sinema filminde oynamıştır.

Geçtiğimiz aylarda çeşitli dedikodular çıktı. Şu dizi, bu dizi derken Ay Yapım ile el sıkıştı. Sıra hangi dizide kimle...

Güzel Köylü’nün yakışıklısı Berk Cankat’ın dünü, bugünü ve yarını!

27.07.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 7.561 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Star Tv.in romantik komedi dizisi “Güzel Köylü” nün yakışıklı köy delikanlısı “Cemal” karakterini canlandıran Berk Cankat’ı tanıtmak istiyorum sizlere. Berk Cankat, Ankara 9 Mayıs 1984 doğumlu, şimdilerde tam 30 yaşında, 1,85 boyunda oldukça yakışıklı bir dizi oyuncularımızdan biri. Babası mimardır. Bilkent Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun oldu. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Oyunculuk olarak ortaokul yıllarında tiyatro yaparak amatör olarak çalışmıştır. Üniversite yıllarında oyunculukla hiç ilgilenmemiştir.

Fox Tv.nin “Sana Bir Sır Vereceğim” adlı fantastik...

Güllerin Savaşı / Cihan köşkü yaktı, Mert Gülru’ya evlenme teklif etti!

25.07.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 6.959 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Kanal D.in yeni dizisi “Güllerin Savaşı” 3.bölümü ile ekranlarımızdaydı. Geçen yazımda belirttiğim gibi dizi tuttu ki, reytinglerde her iki kategoride gecenin birincisi oldu.

Gülru’ya geçen bölüm sonunda, Gülfem Hanım köşkte ailesi ile kalması için iş teklif etmişti. Gülru, atölyede çalışacağını zannediyordu. Halbuki Gülfem Hanım onu özel hizmetlisi olmasını istemesi, onda şok etkisi yaratır. Hal bu ki Gülru mesleğini yapacağını zannediyordu. Bu hayal kırıklığı ile eve döner. Banyoya kapanır, ağlar. Kardeşleri onu banyodan zor çıkartır. Kardeşleri ve babasına işi kabul ettiğini söyler, kendisini ispat edene kadar işini yapacaktır.

Mert,...

Medcezir / Çağatay & Serenay aşkı diziyi etkileyecek mi? Yeni sezonda muhtemel senaryolar!

24.07.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 3.180 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

24 Temmuz ’14 Kategori TV Programları

Star Tv.in fenomen dizisi Medcezir Eylül başlarında ikinci sezonuna başlayacak. Şu sıralarda akla gelen soru, bittiği söylenen Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya aşkı diziyi olumsuz etkileyecek mi? Dizide Mira-Yaman aşkı gel-gitler olsa da çok güzel devam ediyor. Bilindiği gibi geçen sezon bu dizi aşklarını özel hayatlarını taşımışlardı. Her ne kadar her iki ağız da bu aşkı basın karşısında itiraf etmese de, görüntüler iki sevgili olduklarını teyit eder cinstendi. Çok güzel giden bu aşk, Yunan adalarına yapılan kaçamak tatilden sonra aralarına kara kedi girdi. Serenay Sarıkaya’nın Altın Kelebek...

Milliyet Blog’da 500. bloga ulaştım.

21.07.2014 tarihinde Genel kategorisine eklenmiş, 3.270 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Kategori Blog

Milliyet Blog’da ilk Blog yazım 14 Ocak 2013 tarihinde yayınlandı. O günden bu yana tam 1,5 yıl geçti ve ben 500 Blog yazısına ulaştım. Yazarlıkta deneyimim olmasa da bu bana keyif veriyor. Asıl mesleğim, iktisat, işletmecilik. Sadece Lisenin edebiyat bölümünde okudum. Ukalalık yapmak istemem ama yazarlıkta, epeyce de deneyim kazandım diyebilirim.

Bu 1,5 yılda yazdığım yazıların bir muhasebesini yapmak istedim.

Görüldüğü gibi her kategoride yazıyorum.40 kategoride yazmışım. Yazılarımı takip edenler bilir. İlk sırada Tv. Programları ve magazin yazıları yer almış. Sonra sırasıyla, Gelenekler, Sinema, Doğal Hayat ve...

Güllerin Savaşı / Gülru hırsızlıkla suçlanıyor!

19.07.2014 tarihinde Genel kategorisine eklenmiş, 4.642 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

 

Kanal D.in aşk ve drama dizisi Güllerin Savaşı 2.bölümü, gene çarpıcı sahnelerle ekranlarımıza geldi. Reytinglerde AB’de 2.sırada, Total’de 5.sırada yer almıştır.

Gülru o gece balo dönüşü kolyeyi Gülfem Hanımın odasına koymak için girmişti. Ömer Bey ile Gülfem Hanımın aniden gelmesi ile odada bir paravanın akasına siner. Onlar öpüşürken yere ayakkabı düşürmesiyle Ömer Bey ile göz göze gelir. Ömer Gülfem’i balkona çıkartıp, başıyla Gülru’nun hemen gitmesini sağlar. Gülru, Gülfem Hanımın gecesini de maf etmiştir.

O gece o şokla uyur. Sabah kardeşleri gene kötü bir şekilde uyandırırlar. Mert de evin bahçesine...

Güllerin Savaşı / Süper… Eylül’de sezon dizisi olarak devam edebilir!

18.07.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.799 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

18 Temmuz ’14 Kategori TV Programları

 

Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ekranlara gelen Kanal D.in yeni yazlık dizisi “Güllerin Savaşı” benden ve de izleyiciden geçer not aldı. Bir aşk ve drama dizisinin önceki akşam da ikinci bölümü ekranlara geldi. Bence bu dizi Eylül ayında yeni sezonda sezon dizisi olarak devam edebilir.

Med Yapım – Fatih Aksoy’un yapımcısı olduğu dizide, yönetmen olarak Merve Girgin’i görüyoruz. Dizin senaristleri de tanıdık, Melis Civelek ve Sırma Yanık. Bu ikili “Adını Feriha koydum” dizisinin başarısında büyük payı olan senaristlerimiz. Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy’un başrolü oynadığı...

Çağatay Ulusoy & Serenay Sarıkaya aşkı bitti mi?

18.07.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 8.831 views Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya aşkı dizi aşkı ile başlanış, sonra da bu aşkı özel hayatlarına taşımışlardı. Hızlı başlayan bu aşk kaçamaklarla Kasım ayından bu yana dizi aşklarının adı gibi (Medcezir) gelgitlerle devam etti. Basından devamlı kaçsalar da, birliktelikleri ara ara magazin basını tarafından görüntülendi. En son dizilerinin 13 Haziranda sezon finali yapmasından sonra, birlikte Yunan adalarına Çağaty’ın özel kiraladığı yat ile çıktılar. 

Ne olduysa bu tatilden sonra oldu. Serenay Sarıkaya Altın Kelebek Ödül törenine yalnız...

Gizem Karaca / Dünü, bugünü ve yarını!

14.07.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 8.572 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

“Güzel Köylü” dizisinin güzel oyuncusu Gizem Karaca’yı kısaca tanıyalım.

Gizem Karaca 9 Temmuz 1992 İstanbul doğumlu olup, 22 yaşında varlıklı, iyi bir ailenin kızıdır. Annesi Münevver Karaca, babası Cüneyt Karaca’dır. Aslen anne tarafından Arnavut, baba tarafından Selanik’lidir. Gizem, 7 yaşındayken Amerika’ya taşınmışlar. İki sene de Kanada, toplam 13 okul değiştirmiştir. Türkiye’de başladığı ilkokula, New York’da devam etmiş, Florida’da bitirmiştir. 14 yaşındayken İstanbul’a dönmüştür. Sonra Lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır.

2010 Yılında İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü...

Güzel Köylü / Seyirci bu romantik komediyi tuttu!

13.07.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 5.925 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Star Tv.in romantik komedi türündeki, Gold Yapım’ın bu güzel dizisi, “Güzel Köylü” ü ben sevdim, izleyenler de sevdi. İlk iki bölümde reytinglerin birincisiydi. 3.Bölümde Fifa Dünya Kupası Arjantin-Hollanda maçı ilk sırada, arkasından her iki kategoride 2.sırada yer aldı.

Geçen bölümde başına gelen terslikler nedeniyle İstanbul’a dönmeye karar veren gül, tam köyden ayrılırken İstanbul’dan gelen eski sevgilisi Kaan ile arabası karşı karşıya gelir. Bu defa ona inat Güzelköy’de kalmaya karar verir. Bu karar en çok Cemal’i sevindirir. Zira Gül’ün arkasından boynu bükük baka kalmıştı.

Gül’ün gittiğini öğrenen Sultan...

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123
  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Son Yorumlar

  • Arşivler

  • Meta

  • Views