Çağatay Ulusoy’un dizilerindeki öpüşme sahne performansı!

29.06.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 5.739 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Geçtiğimiz günlerde Sosyal Medyada bir sanatçımız (adı mevzu değil), Çağatay Ulusoy öpüşmesini bilmiyor diye bir açıklama yaptı. Her yiğidin bir yoğurt  yiyişi vardır. Herhalde Çağatay’ın da kendine göre bir tarzı var.

İlk dizisi olan “Adını Feriha Koydum” dizisinde Hazal Kaya ile oynadılar. “Feriha” karakteri dizide sevgilisi idi. Aralarında saf, çok temiz ve de zamanla tutkulu bir aşk doğdu. Bu aşk sahnelerinde zaman zaman öpüşme sahnelerini gördük. İlk sahne Cansu intihara teşebbüs etmiş, Feriha da hastanede onun başında kalmıştı. Emir de kardeşi Can için hastanedeydi. Hastane bahçesinde bankta ilk öpüşmelerini...

Medcezir / Mine Tugay (Ender Serez) diziden ayrılmasın!

29.06.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 8.179 views Kişi Okumuş ve 2 Yorum Yapılmış.

Medcezir dizisinin ana karakterlerinden Ender Serez’i canlandıran Mine Tugay diziden ayrılıyor dedikoduları dolaşmaya başladı. Selim Serez’in çok sevdiği eşi, Mert’in annesi, Yaman’ın manevi annesi rolündeki Ender Serez’i canlandıran Mine Tugay’a ne oldu da diziden ayrılıyor. Onu rahatsız eden konu ne, anlamış değiliz. Mine Tugay bu dizide çok sevildi, performansı, sempatikliği, güzelliği ve sevecen bir anne  olarak göz doldurmuştu. Para için ayrılacağını zannetmiyorum. Ancak rol olarak senarist ile ters düştü mü? Onu da tam bilemiyoruz. Ben yazılarımda bu karaktere son 3 bölümde senaristimiz Ece Yörenç’in verdiği...

Çağatay Ulusoy, 2. Sinema filmini 2015 yazıda çekiyor!

27.06.2014 tarihinde Sinema kategorisine eklenmiş, 8.265 views Kişi Okumuş ve 11 Yorum Yapılmış.

Çağatay Ulusoy ilk sinema filmini 2011 yazında çekmişti. “Anadolu Kartalları” filminde Üsteğmen Ahmet onur karakterini canlandırmıştı. Film çok başarılı olmuş, Çağatay Ulusoy performansı ile göz doldurmuştu. Bu filmden sonra kendisine onlarca film teklifi geldi. Her nedense bir türlü ikincisi gerçekleşmedi. 2013 yaz aylarında, Eylül ayında başlayan yeni dizisi “Medcezir” çalışmaları nedeniyle fırsatı olmadı.

2014 yazında mutlaka bir sinema filminde rol alır diye düşündük ama, yoğun dizi çekimlerinden çok yorulmuştu. Bu nedenle tatil yapmayı tercih etti. Dizideki rol arkadaşı ve dizi aşkı Serenay sarıkaya ile bu yaz...

Feriha Sarrafoğlu’nun 2. ölüm yıl dönümü

26.06.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 4.731 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

 

Bundan tam iki yıl önce, Tarih 29 Haziran 2012, “Adını Feriha Koydum” dizisi final yaptı. Güzeller güzeli Feriha Sarrafoğlu öldürüldü. Oysa ileride yaşanacak o kadar güzel günler vardı ki? O mutluluğu onlara çok gördüler, iki el atılan kör kurşun ile kurşunlandı. Ve Feriha Sarrafoğlu ebediyen Tanrının rahmetine kavuştu. Ölümünden tam üç yıl önceydi. Emir ile Feriha’nın mutluluklarına gölge düşüren ekonomik sıkıntılar, Emir’in aile baskısı onların ayrılmasına sebep oldu. Bir sabah Feriha Emir’e “Ya işin, ya ben” dedi. Feriha Emir’e tercih yapmayı zorladı. Emir, akşama konuşuruz dedi. Feriha,...

Engin Akyürek / Baklavacı çıraklığından Jönlüğe!

25.06.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 3.015 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Atv’de oynayan “Kara Para Aşk”ın Polis Komiseri Ömer Demir karakterini canlandıran Engin Akyürek’i tanıtmak istiyorum sizlere.

Engin Akyürek, 12 Ekim 1981 Ankara doğumlu, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi, Tarih Bölümü mezunudur. 21 yaşında, Türkiye’nin Yıldızları adlı yarışmada birincisi olarak sanat dünyasına adımını atmıştır. Bugünkü olduğu yere basamak, basamak, yükselmiştir.

Yarışmanın ardından “Yabancı Damat” adlı Tv dizisinin kadrosuna katılmıştır. 2004-2007 yılları arasında Yabancı Damat dizisinde, “Kadir Sadıkoğlu” karakterini canlandırmıştır. Babasının baklavacı dükkanında,...

Hazal Kaya, Yapımcıların gözde oyuncusu oldu!

24.06.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 2.699 views Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

24 Haziran ’14 Kategori Magazin

Muhteşem Yüzyıl’ın yapımcısı Tims Production yeni dizisi “Kösem Sultan” için kolları sıvadı. İlk Fragmanını da yayınladı bile. Bu rol için Hazal Kaya, Meryem Uzelli, Beren Saat ve Naz Elmas’ın isimleri geçti. Ancak yayınlanan Fragmanda Kösem Sultan olarak Beren Saat’i gördük.

Hazal Kaya fanları ve sevenleri bu rol için, Hazal’ın oynaması yönünde Sosyal medyada çaba gösterdiler. Bu rolü ona yakıştırdılar.

Bu rol ile Hazal kaya 4 ayrı projeden teklif almış. Yapımcıların paylaşamadığı güzel yıldız da ücretini bölüm başına 50 bin liraya çıkarmış. 23 yaşındaki oyuncu Aşk-ı...

Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ile ödül törenine neden gitmedi?

23.06.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 5.884 views Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

Dün yapılan 41.Magnum Altın Kelebek Ödül törenine gitmedi. Kırmızı halı yürüyüşünde, sunucu Onur Baştürk Serenay Sarıkaya’ya “Peki, Çağatay nerede? diye sordu. “Bilmiyorum” diye cevap verdi.

Sunucu ısrarla, “Bu geceye katılmıyor mu, gelmiyor mu? Kaçtı mı, nerde?” Serenay gülerek, sorma sıkıştırmayın. Onur, dizi çok güzel gidiyor, film var mı? Sinema olacak mı? Bir proje var mı? Seranay, şimdilik bilemiyorum, bi kaç bişe oluyor ama, netleştirmeden bir şey söylemek çok sağlıklı olmuyor. Bu yaz nasıl geçecek? Çağatay’la tatil var mı? Sorusuna da gülerek geçiştirdi, cevap vermedi.

Geçtiğimiz...

Serenay Sarıkaya / Medcezir ile “En İyi Kadın oyuncu” Altın Kelebek ödülünü aldı!

23.06.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 3.277 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

 

Dün akşam “41.Magnum Altın Kelebek Ödülleri” sahiplerini buldu. Medcezir’in Mira’sı Serenay Sarıkaya ilk Altın Kelebek ödülünü almış oldu.

Görkemli geçen törene, Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Jessica Alba da onur konuğu olarak katıldı.

Kanal D’den canlı yayınlanan geceyi, Mete Horozoğlu ve Nefise Karatay sundu.

Kırmızı halıda yürüyen konuklardan bir kısmı yayının başında canlı yayına alındı. Serenay Sarıkaya ile röportaj yapıldı. Oldukça sempatik olan Sarıkaya, erkek sunucunun sorularına gülerek cevap verdi. Sunucu Çağatay Ulusoy geldi mi? sorusuna bilmiyorum diyerek cevap verdi. Çağatay ile diğer sorularına...

Fatih harbiye / Sezon finalinde, Şinasi ve Nezahat’ın acı sonu!

22.06.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 13.913 views Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

Show Tv.in aşk ve drama dizisi “Fatih Harbiye” de 40.bölümde sezon finali yaptı. Sürpriz odlu mu? Oldu. Şinasi, Neriman’ın aşkını unutamamış olacak ki, onu korumak için kurşunu yedi. Nezahat da düğününe giderken, bu evliliği içine sindiremediğini, hala Cihan’ı sevdiğini anladı. Arabadan fırladı, başka bir araba tarafından vuruldu, trafik kazası geçirdi.

Pelin, Macit’i daha önce kaçıran Erdinç’e gider. Neriman’ı ortadan kaldırtmak ister. Erdinç, ben tetikçi değilim. Tüccarım, para alır, para satarım der ve kibarca ret eder.

Feyza Hanım eve gelir, ortalığı kırar geçirir. Kocasının kendisini Şahika ile aldatmasını içine...

Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ile Yunan adalarında aşk tatili!

21.06.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 5.821 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Çağatay Ulusoy sosyal medyada kendisini göstermeye başladı. Önce Twitter hesabı açan Ulusoy, sonra da Instagram açtı. Çok kısa zamanda 86 Bin takipçi sayısına ulaştı  ve rekor kırdı. Instagram hesabında fotoğraflarını paylaşmaya başladı.

İşte paylaştığı fotoğraflardan bir kaçı:

           

 

Çağatay Ulusoy, ayrıca bundan sonra haftada bir sevenleri ile buluşup, sosyal medya üzerinden sorularını cevap verecekmiş.

Medcezir dizisinin Sezon Finali yapmasından sonra, Ay Yapım ekip olarak tüm oyuncuları ve ekip çalışanlarını yemekte buluşturdu. Keyifli geçen gecede Çağatay Ulusoy masayı sevgilisi...

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123
  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Son Yorumlar

  • Arşivler

  • Meta

  • Views