Medcezir / İyi ki doğdun Yaman!

31.05.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 5.516 views Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

Star Tv.in süper dizisi “Medcezir” gerçekten bu gece süperdi. Hem güldürdü, hem de ağlattı. Bravo Yaman, iyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun. Bravo Çağatay Ulusoy. Bravo Ay Yapım. Yaman, doğum gününde Serez Ailesine minnettarlığını gösteren teşekkür konuşması ile geceye damgasını vurdu. Bilhassa Ender Hanım bir anne olarak gözyaşlarını tutamadı. Tüm izleyenler de onunla çok duygulandı, hatta ağlayanların çoğunlukta olduğunu tahmin ediyorum.

Reytinglerde AB’de 2.sırada, Total’de 3.sırada yer almış. Medcezir, Ay Yapım’ın Seul Drama Ödülleri yarışmasına katılan dizilerinden biridir.

Yaman, ağabeyi Kenan’ın...

Kara Para Aşk / Elif’in aşkı, Ömer’i aştı!

30.05.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 4.736 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

 

Atv.in aşk ve macera dizisi “Kara Para Aşk” da Ömer suskun kalınca, Elif aşkının karşılık görmediğini zannederek içine kapandı. Kısacası Elif’in aşkı, Ömer’i aştı.

Ay Yapım’ın bu iddialı dizisi önümüzdeki sezonda reytinglerde birinciliğe oynayacak. Dört haftadır, hem AB’de, hem de Total’de 3.sırada yer alıyor.

Aslı Denizer’in psikolojik durumu çok bozuktur. Annesi Zerrin Hanım ve kocası Taner Beyi pes ettirir. Doktorun verdiği hapları kullanmamaktadır. Doktor kliniğe yatırmayı önerse de, Zerrin hanım evde tedaviye devamını ister.

Baş komiser Ali ikili oynamaya devam ediyor. Ömer ile baş edemeyince tayinine...

Çağatay Ulusoy’dan Meksika tatili öncesi alışveriş!

29.05.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 5.678 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Çağatay Ulusoy önceki gün, Zorlu Center AVM’deki Beymen mağazasında alışveriş yapmış. Tek başına alışverişe çıkan Çağatay’ın yanında sevgilisi Serenay Sarıkaya yokmuş.

Serenay Sarıkaya, bir gün öncesi aynı alışveriş merkezinde alışveriş yapmış.

Genelde kameralardan kaçan Çağatay Ulusoy bu defa kaçmamış, kameralara alışveriş çantaları ile poz vermiştir.

Daha sonra arabasına binerek alışveriş merkezinden ayrılmıştır.

Çağatay Ulusoy, elinde iki adet alışveriş çantası ile objektiflere böyle poz vermiştir.

 

Geçen yıllarda “Hey Girl” dergisine röportaj veren ve birlikte...

Kurt Seyit ve Şura / Seyit’in öfke ihaneti!

29.05.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 4.081 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

 

Ay Yapım’ım iddialı dizilerinden biri olan “Kurt Seyit ve Şura”,  bu yılki ‘Seul Drama Ödülleri’ne katılacak, üç dizisinden biri. Bu yıl 9. kez düzenlenecek olan “Seul Drama Ödülleri” yarışmasına Ay Yapım, üç dizisi ile katılıyormuş. Dizi film.com’un haberine göre, Kurt Seyit’in yanında, gene çok iddialı olduğu “Kara Para Aşk” ve “Medcezir” dizileriyle katılıyormuş. Ben kendi adıma, Ay Yapım’ın mutlaka ödülle döneceğini tahmin ediyorum.

Star Tv.de yayınlanan “Kurt Seyit ve Şura” yurtiçi reytinglerinde düşük olsa da, yurt dışı izlenimi küçümsenemeyecek kadar fazla. Yurtiçi reytinglerde AB’de...

Fatih Harbiye / Yokluğun Karanlık!

26.05.2014 tarihinde Genel kategorisine eklenmiş, 3.736 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Show Tv.in aşk ve drama dizisi “Fatih Harbiye” 36.Bölümü ile ekranlarımızdaydı. Geçen bölümde Macit kaçırılmış, Şinasi’den şüphelenmiş, hep birlikte ters köşe olmuşuz. Reytinglerde, AB’de 5.sırada, Total’de 6.sırada yer almış.

Macit geçen bölüm sonunda, “Güzel gözlüm, sana geldim, seni aşağıda seni bekliyorum.” Demişti. Arabasından inmiş beklerken boynuna aldığı bir sopa darbesiyle bayılmış, resmen kaçırılmıştı. Meğerse kaçıran Kerim beyin alacaklısı, belalısı Erdinç kaçırmış, bir depoya kapatmış. Macit, çaresiz beklemeye başlamış, kaçıranın kim olduğunu da görmemişti. Şinasi’nin Cihan ile konuşmasında;...

Çağatay Ulusoy’un kabul etmediği rol, Şükrü Özyıldız’a!

25.05.2014 tarihinde Sinema kategorisine eklenmiş, 2.704 views Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

25 Mayıs ’14 Kategori Sinema

Hafta başında Özcan Deniz, bu yaz çekeceği sinema filmi için rolü, son zamanlarda yıldızı iyice parlayan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’a teklif etmişti. Ulusoy, tatile çıkacağı ve zamanı uygun olmadığı için teklifi kibarca geri çevirmişti.

Özcan Deniz, daha önce Kıvanç Tatlıtuğ’a da düşünmüş ama olmamıştı. Güneş Gazetesi’nden Ahmet Döğen’in haberine göre, bu defa aradığı jönü buldu.

Geçtiğimiz yıl “Benim Hala Umudum Var” dizisinde çok iyi bir performans gösteren Şükrü Özyıldız’a rolü vermiş. Genç kızların yeni gözdesi olan Şükrü Özyıldız, bu dizide...

Medcezir / Mira Amerika yolcusu!

24.05.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 11.732 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Ay Yapım’ın süper, Star Tv.in fenomen dizisi “Medcezir” dün akşam yeni jeneriği ile on numaraydı. Evet, 35.Bölümde Jenerik değiştirdi, ne yalan söyleyeyim, çok harika olmuş. İlk bölümden bu yana en güzel görüntü kareleri eşliğinde oyuncuları eşleyerek isimlerini vermesi tek kelime ile süper. Reytinglerde AB’de Karagül’ün ardından az farkla 2.sırada, Total’de Karagül ve Özetinin ardından 3.Sırada yer almış.

Bu bölümde, Tozludere’nin adı gibi Altınkoy toz duman içindeydi. Yaman ile Mira duygusal çatışması, Sude Hanım ile Kenan’ın bardağı taşıran son kırdıkları fındık, Orkun ile Hale’nin itilmişliklerinin intikamını...

Kara Para Aşk / Elif’in karşılıksız Aşkı!

23.05.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 3.258 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Atv.in aşk ve macera dizisi “Kara Para Aşk” güzel bir bölümle ekranlarımızdaydı. Reytinglerde kendisini iyi bir yer bulan dizimiz  hem AB’de, hem de Total’de 3.sırada yer aldı. Bu güzel dizi 13.bölümde, 18 Haziran Çarşamba akşamı sezon finali yapacak ve yaz tatiline girecek.

Geçen bölümde Ömer ile Elif öpüşerek ayrılmışlar, bu öpüşme sonunda Elif; “Bu oyun değil, gerçekti.” Demişti. Ömer’i sevdiğini anlamıştı. Ömer ne diyeceğini şaşırır, tam o anda Elif”in yeğeni (Aslı’nın oğlu) Can gelir. Bu duygusal yaklaşma anını böler.

Kurt Seyit ve Şura / Seyit Rusya’ya gönderiliyor!

21.05.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 3.133 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Star Tv.in aşk ve macera dizisi “Kurt Seyit ve Şura” da, Şura gelinliği ile bekliye dursun, Seyit ortada yoktur, çünkü kaçırılmış, Rusya’ya gönderiliyor. Dün akşam Acun’un Survivor yarışma programı nedeniyle geç başladı. Aslında Küçük Ağa dizisi ile de başlangıçları çakışmadı ama, dizi beklenen reytingleri alamadı. AB’de 6.sırada, Total’de 12.sırada yer aldı. Bu kadar güzel bir dizinin reytingi neden düşük diye sorgulamadan edemiyor insan. Oysa 1919 İstanbul sokak manzaraları, insanları çağa uygun, hatta zenginlerin gittiği yerler, o yılların İngiliz arabaları, faytonlar  çok güzel yansıtılıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ çok...

Çağatay Ulusoy / Sanat – Para – Aşk arasından, Aşkı seçti!

21.05.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 3.017 views Kişi Okumuş ve 2 Yorum Yapılmış.

Kategori Magazin  

Çağatay Ulusoy bu yaz sinema filmi yok, tatil yapacağım dedi ve Özcan Deniz’in film teklifini geri çevirmişti.

Bu karar tamamen onun özeli olsa da, ben sorgulamadan edemedim. Çünkü sevenlerinden de tepki aldı. Herkes ondan 2.Sinema filmini bekliyordu. Çağatay Ulusoy, “Tatile çıkacağım, bu yaz film çekmeyi düşünmüyorum.”  Diyerek cevap vermişti. Özcan Deniz de bu teklifi yaptığına pişman olmuş; “Keşke ona hiç teklif götürmeseydim.” Demişti.

Çağatay’ın bu kararı en az Özcan Deniz kadar, sevenlerini de çok üzdü. Çok kişi de Çağatay Ulusoy, kariyeri, sanatı ve parayı bir kenara atarak aşkı seçtiğini düşündü....

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234
  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Son Yorumlar

  • Arşivler

  • Meta

  • Views