Kurt Seyit ve Şura / Seyit ve Şura İstanbul’da…

30.04.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 3.092 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Star Tv.in aşk ve macera dizisi “Kurt Seyit ve Şura” da Seyit Ana Vatan topraklarına İstanbul’a Şura’sı ile geldi. Gördü ki vatan toprakları işgal altında, ortalık İngiliz subaylarından geçilmiyor. Daha önce Mehmet Aslantuğ’un da baş rolde oynadığı “Veda” dizisinde gördüğümüz, yakın tarihimizi yansıtmasını ve acı işgal günlerini dün akşamda hep birlikte yaşadık.

Dün akşam 7.Bölüm 21,30 da başladı. Bu değişikliği “Küçük Ağa” dizisi ile çakışmamak için mi yaptı bilemiyorum. Reytinglerine bakarsak, saat değişikliği AB’de fayda sağlamış gibi, 2.sırada yer aldı. Total’de 12 sıraya gerilese de önemli olan AB’deki...

Medcezir reytingleri neden düşüyor?

29.04.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 4.747 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

 

Ay Yapım’ın The O.C.den alıp uyarladığı bu sezonun iddialı dizilerinden “Medcezir” reytingleri neden düşüyor. Sezon başından bu tarafa bilhassa AB grubundan gecenin birinciliğini elinde bulunduran dizi son iki bölümde (31-32) ikinci sıraya düştü. Total’de de son 32.bölümde 3.sırada yer almıştır.

Nisan Ayının en çok izlenen 10 dizi sıralamasında; AB’de 4.sırada (8,32), Total’de 7.sırada (7,45) yer almıştır.

Bugüne kadar 32 bölümün reytinglerine bakarsak;

 Total Grubunda:                    AB Grubunda:

3 Hafta 1.Sırada                                   25 Hafta 1.Sırada

28 Hafta...

Çağatay Ulusoy Hasta mı?

28.04.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 2.675 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Kategori Magazin  

Çağatay Ulusoy geçtiğimiz hafta sonu, İstanbul Cerrahi Hastanesi“nden çıkarken görülmüş. Süper Starlife’ın haberine göre, arabası ile çıkışta görüntüsünün alınmaması için büyük çaba harcamış. Akla gelen Çağatay Ulusoy hasta mı? Sosyal medyada, Twiter’da ve bazı internet sitelerinde çıkan haberler akla bu soruyu getirdi.

Sabahın erken saatlerinde hastaneye giren Çağatay Ulusoy, 2 saat sonra çıkmıştır.

25 Nisan Cuma günü Ece Yörenç attığı twitte, “Çağatay Ulusoy gayet iyi, şimdi konuştum” demiştir. Bu twitle sevenlerinin yüreği bir nebze rahatlamıştır.

Çağatay’ın Menajeri,...

Fatih Harbiye / Neriman’ı hasta eden Macit aşkı!

28.04.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 42.766 views Kişi Okumuş ve 4 Yorum Yapılmış.

Show Tv.in aşk ve drama dizisi “Fatih Harbiye” geçtiğimiz Cumartesi akşamı yine bizlerle idi. Sevilen dizinin reytinglerine bakarsak, AB’de 7.sırada, Total’de 9.sırada yer almış.

Geçen bölümde Macit’in teknedeki sürpriz doğum partisine gitmek zorunda kalmış, Şinasi’nin okulda hazırladığı doğum günü partisini gidememişti. Macit, Neriman’a mahalleye bırakmış, Ne tesadüf ki Faiz Beyle sokakta karşı karşıya gelmişti. Arabadan inen Neriman ve Macit’e Faiz Bey çok ağır konuşur. Faiz Bey; “Seni adam sandım, onca laf etim, anlattım. Benim anlattıklarımdan senin anladığın bumuydu. Biraz olsun onuru haysiyeti olan bir erkek, sevdiği kızı...

Medcezir / Mira & Yaman mutlu anlar!

26.04.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 5.446 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Star Tv.in fenomen dizisi “Medcezir” 32.bölümü ile ekranlarımızdaydı. Yaman, sevgili oluşlarının altıncı ayını romantik bir şekilde kutlamak için örnek evlerden birinin holünü onlarca mum yakarak hazırlar, Mira’ya sürpriz yapar. Ender Hanım, Mert ve Eylül’e teşekkür etmeyi unutmaz. Beyaz şarap içerek, dans ederek birlikteliklerini kutlarlar.

32.Bölümün reytinglerine göz atarsak, düşme görüyoruz. AB’de 2.sırada, Total’de 3.sırada yer almış. Geçen hafta yazmıştım. Hikaye üstünde durulması gerektiğini, Ece Yörenç’in yorulduğunu, yanına tekrar Melek Gençoğlu’nu alması gerektiğini yazmıştım. Bir yardımcı da alabilir....

Kara Para Aşk / Yol arkadaşlığından gönül arkadaşlığına!

24.04.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 3.489 views Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

Atv.in polisiye macera ve aşk dizisi “Kara Para Aşk” dün akşam ekranlarımızdaydı. Ay Yapım’ın Sinema filmi tadındaki bu dizi, sevilerek izleniyor ki, reytingleri yüz güldürüyor. AB’de geçen haftaya göre, 3 basamak yükselerek 2.sırada, Total’de de 2 basamak yükselerek, 3.sırada yer almıştır.

Geçen bölüm Metin’in adamı Sıtkı, Elif’ten kardeşinin yerine söylemek için bir milyon istemiş, Elif parayı bulup getirmişti. Eski kulübede Sıtkı öldürülüp sandalyeye hedef olarak bağlanılmış, kapı açılınca tabanca patlayıp, göğsüne saplanmıştı. Elif de benin yüzümden oldu, ben katil değilim diye ağlamaya başlar.

Metin,...

Beni Böyle Sev / Sevginin Gücü!

23.04.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 3.045 views Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

TRT 1.in Üniversite geçlik dizisi “Beni Böyle Sev” dizisi 56.Bölümü ile ekranlarımızdaydı. Reytinglerine göz atarsak, AB’de geçen bölüme göre 4 basamak yükselerek, 7.sırda, Total’de 7 basamak düşerek 28.sırada yer almıştır.

Dizide “Nail Usta” karakterini canlandıran Güven Kıraç iyiden iyiye sakal bıraktı. Anladık dede oldu ama, evlenecek damat da olacak, biraz da bakımlı olması lazım değil mi? Tahminin dizinin sezon finalinden sonra, yazın bir sinema filmine hazırlanıyor, rolü gereği sakal bıraktı.

Geçen bölüm Seda ile Furkan tekrar bir araya gelip, evlenme kararı almışlardı. Seda 70 kişilik yemekli düğün istemektedir....

Dizilerde şarkı modası / Çağatay Ulusoy da şarkıcı mı oluyor?

22.04.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 4.636 views Kişi Okumuş ve 3 Yorum Yapılmış.

Dizlerde başrol oyuncularının şarkı söylemesi moda oldu! Medcezir’de Serenay Sarıkaya ile başladı bu moda. Serenay Sarıkaya, Medcezir’in 15.bölümünde Halil Sezai’nin “İsyan” şarkısını sahnede canlı olarak söyledi. Çok da başarılı oldu.

Serenay Sarıkaya önceki yıllarda oynadığı Lale Devri’in  30.bölümünde, “Tek Başına”, 84.bölümünde “Yalnızlık Senfonisi” adlı şarkıyı seslendirmişti. O zamanlar Sosyal Medyayı sallamıştı. Gene Lale Devri dizisinde “Söyle Buldun mu” şarkısını da söylemiştir.

Çağatay Ulusoy, Medcezir’in 14. Bölümünde  “Sevdim bir kere” parçasını  çalıp...

Serenay Sarıkaya / Reklam filminde bile, Yaman’ı ile!

21.04.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 3.407 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

21 Nisan ’14 Kategori Magazin

Son bir haftadır televizyonlarda gösterilen, kot reklam filminde oynayan Serenay Sarıkaya’nın partneri dikkatimi çekti. Yeğenim amca Serenay, Çağatay ile reklam filmi çevirmiş dedi. Ben de evet, çok benziyor dedim. Meğer bu manken Brezilya’lı Francisco Lachowski imiş.

Merak ettim internetten resimlerini baktım, Çağatay Ulusoy’a ne kadar çok benziyor. Medcezir’in Mira’sı artık reklamlarda bile Yaman’ı ile birlikte, demekten kendimi alamadım.

Bravo Serenay, hem kesesini dolduruyor hem de yeni reklam yüzü olarak televizyonlarda boy gösteriyor. Bu kot reklam filminden de yıllık 750 bin alacakmış. Şampuan...

Fatih Harbiye / Macit’ten Neriman’a, doğum günü sürprizi!

20.04.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 8.395 views Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

Show Tv.in aşk ve drama dizisi “Fatih Harbiye” dün akşam yine izleyicisini ekran başına kilitledi. Neriman’a doğum günü sürprizi yapmak isteyen Şinasi’den önce, Macit yaptı. Teknede çok güzel bir masa hazırladı. Neriman doğum günü pastasını kesmese de, Macit’in hediyesini almasa da, pasta başında içinden geçenleri yürekten diledi.

Macit bir dilek tut, dedi. Neriman, gözlerini yumdu, kalp çarpıntılarını bastıramadı ama, içinden şu sözleri fısıldadı. “Hiç bitmesin bu aşk, ömrün onun adıyla geçsin, Allah’ım bu aşkı bana bağışla, beni ona kader yaz.”

Geçen bölümde, Şinasi’ in okuluna gelen Macit, merdivenlerde hararetli...

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234
  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Son Yorumlar

  • Arşivler

  • Meta

  • Views