Adını Feriha Koydum / Show TV.de yeniden,

28.02.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.213 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

28 Şubat 2014 Kategori: TV Programları

 

Adını Feriha Koydum dizisi Show Tv.de tekrarları yeniden başladı. Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy‘u fenomen yapan dizinin tekrarları dün 16,15 de birinci bölümüyle başlamış. Hafta içi 16,15 Show Tv.de tekrar yayınlayacakmış.

Geçen yıl Ocak ayında 8 bölüm kadar yayınlanmış, sonra ne olduysa kaldırılmıştı. Daha sonra, gene baştan alındı, 12 bölüm kadar yayınlandı. Bilemiyorum yayıncı kuruluşla, yapımcı telif hakları konusunda mı anlaşamadı, tekrar ikinci defa yayından kaldırılmıştı.

Dilerim, bu defa Show Tv. işi sağlama almıştır, 67 bölümün tamamını...

Köyde yaşayan aç kalmaz!

28.02.2014 tarihinde Doğal Hayat / Çevre kategorisine eklenmiş, 2.302 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

28 Şubat ’14 Kategori Doğal Hayat

Bu sabahki doğa yürüyüşümde sarmaşık (acı ot) denen doğal yiyecek bitkisinden topladım. Ege ve Aydın yöresinde çok bilinir ve yenir. Geçen yıl ki bir blog yazımda (http://blog.milliyet.com.tr/ege-nin-yoresel-sarmasik-kavurmasi/Blog/?BlogNo=408740 ) anlatmıştım. Topladığım bu sarmaşık su gibi tazedir. Bıçakla ince ince doğranır, bir baş soğan ile zeytinyağında kavrulur. Üstüne 2 yumurta da kırdın mı, öğle yemeği hazır.

Bu öğle yemeğimiz de bu sarmaşık kavurması. Doğa insanına her türlü yiyeceği vermiştir. Ben doğada yetişenlerden bahsediyorum. Baharın yaklaştığı şu sıralarda, (erken...

Medcezir kadrosuna iki yeni oyuncu.

27.02.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.624 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

 

Kategori TV Programları

Star Tv.in süper dizisi Medcezir, gücüne güç katmak için kadrosunu güçlendirip, dinamik tutmak istiyor. Yeni oyuncuların girmesiyle hikaye genişleyip, daha da ilgi çeker hale gelecektir.

Selim Serez’in Ankara’dan akrabası olan, ana – oğul diziye bu hafta (24.bölümle) giriyorlar.

Selim Serez Bahriye Hanımın yeğeni oluyor. “Bahriye Hanım” karakteri olarak Ayşenil Şamlıoğlu katıldı.  Oğlu “Cem” karakteri olarak da Berk Cankat diziye giriyor.

Bu anne oğul Serez ailesinde ne gibi farklılıklar yaratacak. Bahriye Hanımın kuralları, evin hanımı Ender’i nasıl etkileyecek.

Ayrıca oğul...

Merhamet / Allah, Sermet’e Peygamber sabrı versin!

27.02.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.671 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

27 Şubat ’14 Kategori TV Programları

Kanal D‘nin aşk ve drama dizisi “Merhamet” dün akşam 42.bölümle izleyenleriyle buluştu. Gene güzel bir bölümdü, ben sıkılmadan seyrettim. Reytingleri de iyi, AB’de 4. Sırada, Total’de 17.sırada yer almış.

Geçen bölüm sonunda Irmak, Can’ın evini yaktığı yüzüne söylenmiş, Deniz ya kliniğe ya da polise gideceksin demişti. Can çok sinirlenmiş, oradan uzaklaşmıştı. Sermet, daha önce yaptığı tüm kötülükleri sayar, döker. Zor da olsa Irmak’ı ikna eder, Irmak çok üzülür, ağlar. Alırlar valizini götürürler kliniğe yatırırlar. Arkasından Deniz de çok gözyaşı döker.

Şadiye’nin...

Adını Kalbime Yazdım / Show Tv.den Final yapın kararı!

27.02.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 5.002 views Kişi Okumuş ve 2 Yorum Yapılmış.

 

Dün akşam geç saatlerde Twitter’da dizi oyuncularından Kadir Turan’ın şöyle bir twitini okudum. “Adını Kalbime Yazdım adlı dizimiz kanalın isteği üzerine 20. bölümde final yapacak. Alın size bir komedi işte”. Evet, Twit aynen böyle. Güneydoğu Anadolu ağalık ve Töre dizisini maalesef Show Tv. kurban ediyor, yayından kaldırıyor.

Show Tv. bu hatayı hep yapıyor. Önce dizinin başrol oyuncusu Serhan Yavaş diziden ayrılması ile dizi kan kaybetmeye başladı. Daha sonra yayıncı kuruluş diziyi, Cumartesi akşamından Pazar akşamı Kurtlar Sofrası içine attı. Dizi iyice reyting kaybetti. Bunu gören Show Tv. çareyi diziyi...

Çağatay Ulusoy, GQ Dergi röportajında dobra konuştu.

27.02.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 3.279 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

 

Çağatay Ulusoy, GQ Türkiye dergisine verdiği röportajda dobra dobra konuşmuş.

Yakışıklı oyuncu, Star Tv.de oynayan Medcezirdizisindeki “Yaman” karakteri ile dizi sektöründe oyuncu olarak ben de varım dedi. Her ne kadar kendisi kabul etmese de oyuncu olduğunu, sosyal medyada fenomen olan Çağatay Ulusoy, verdiği röportajda; çocukluğunu, Best Model seçildiği gece ne kadar çok şaşırdığını, “Adını Feriha Koydum” dizi ile değişen yaşamını ve gelecekteki planlarını anlatmış.

Çağatay Ulusoy, “Adını Feriha Koydum” dizisindeki ilk gününü ise şöyle anlatıyor. “Yepyeni bir hayatın başlangıcı olduğu...

Benim Hala Umudum Var / Final – Umut & Ozan bebeğinizle mutluluklar.

26.02.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.704 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

 

Kategori TV Programları

Fox Tv.in “Benim Hala Umudum Var” dün akşam final bölümüyle ekranlarımızdaydı. Final bölümünde AB’de reytingi yükselerek, 7.sırada yer aldı. Total’de de 18.sırada yer aldı.

Rüzgar, geçen bölüm sonunda Emel Hanımı kazada öldürdüğünü itiraf etmesinden sonra, Umut beklenmeyen bu itiraf sonunda çok şaşırır, hele bu konuyu Hakan’ın kendisinden saklamasını daha da şaşırır. Hakan’a telefonda “Emel Hanımı biliyorum Hakan” der ve Hakan spor salonuna yanına çağırır.

Ozan, babası Ragıp Beyle annesi üstüne konuşurlar, babasını resmen sorguya çeker. Ragıp Bey oğluna karşı kendisini savunmaya...

Beni Böyle Sev / Ayşem’in nur topu gibi bir kızı oldu!

26.02.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.623 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

25 Şubat ’14 Kategori TV Programları

TRT 1‘in Üniversite Gençlik dizisi “Beni Böyle Sev” dün akşam 48.bölümüyle akranlarımıza geldi. Ayşem-Ömer çiftinin erken gelen 7 aylık Nur topu gibi bir kızları oldu. Sevilen dizinin reytinglerine bakarsak, AB’de 11.sırada, Total’de 22.sırada yer almış.

Geçen bölümde okulda Ayşem ile Ömer tartışmışlar, Ayşem ayağı tökezleyerek merdivenlerden aşağı yuvarlanmıştı. Başta Ömer olmak üzere, herkes şok oldu ve çok üzüldü. Acilen hastaneye kaldırıldı. Doktorlar, hem annenin hem de bebeğin sağlığı için operasyon yaptılar, sezeryan ile bebeği 7 aylık olarak aldılar. Anne de çok kan...

Kıvanç Tatlıtuğ telefonunu kapatınca, arkadaşları paniklemiş!

26.02.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 2.070 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

25 Şubat ’14 Kategori TV Programları

 

Kurt Seyit ve Şura’nın çekimleri için bir aydır Moskova’da bulunan Kıvanç Tatlıtuğ Türkiye hatlı cep telefonunu kapatmış, kendisine bir Rus hattı satın almış.

Habertürk’ün haberine göre, kendisini arayan arkadaşları haber alamayınca paniklemişler.

Cep Telefonunu devamlı kapalı tutan oyuncunun durumunu, arkadaşları yapım ekibini arayınca öğrenebilmişler.

Diziye konsantre olmak isteyen yakışıklı oyuncu, bu nedenle cep telefonunu kapalı tutuyormuş.

Tatlıtuğ, yeni cep telefon hattın numarasını da sadece sevgilisi Başak Dizer ve ailesine vermiş.

Arkadaşları...

Çağatay Ulusoy eski karizmasını yakaladı.

25.02.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 6.116 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

 

Çağatay Ulusoy 2012 yılındaki karizmasını yakaladı. Şimdilerde aynı popülerliğine kavuştu. Adını Feriha Koydum dizisinin Haziran 2012’de final yapmasından sonra, Emir’in Yolu dizisi erken final yapmıştı.  Ocak 2013 yılında göz altına alınması nedeniyle,  ilk altı ayı onun için kabuslu günlerdi. Resmen ev hapsinde, gözlerden uzak sıkıntılı günler yaşadı.

2013 Ağustos ayında Medcezir dizi çekimleri başlamasıyla kendisini toparladı.  Beş ayda Medcezir dizisindeki başarısıyla tekrar sevildi ve oyunculuğu ile kendisini kabul ettirdi. Magazin basının ve de dergilerinin yeni aranan, takip edilen yüzü oldu. Sosyal Medyada...

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234
  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Son Yorumlar

  • Arşivler

  • Meta

  • Views